Op. Dr. Yusuf Can

30. 03. 1960 tarihinde Samsun ‘ da doğdu. 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. Aynı sene Almanya Gelsenkirchen Marienne Hospital’de Genel Cerrahi üzerine 6 ay çalışmalarda bulundu. 1985- 1988 yıllar arasında Antalya – Akseki – İbradı ‘ da mecburi hizmetini yaptı. 1988-1992 yıllar arasında Antalya Kale ( Demre ) ilçesinde görev yaptı. Bu dönemde Ağrı -Doğubayazıt ilçesinde askerlik görevini tamamladı.
1992 yılında Haseki Hastanesi K.B.B. kliniğinde ihtisasa başladı. Uzmanlık eğitiminde Horlama ve Uyku apnesi, Kronik sinüzitler ve Endoskopik Sinüs Cerrahisi, Fonksiyonel ve Estetik urun cerrahisi, Pediatrik ( Çocuk) KBB üzerine özellikle ilgi duydu. Bu dönemde çok sayıda kongre, kurs ve seminerlere katıldı. K.B.B. uzmanı olarak Almanya’da Lazer Cerrahisi, Horlama e Uyku Apne Cerrahisi, Fonksiyonel Endoskopik sinüs cerrahisi ve Estetik Burun cerrahisi üzerine eğitim gördü.
1997 yılında çalışma arkadaşları ile birlikte ENT –ERENKÖY KBB. Merkezini kurdu.
2004 yılında Can-MED KBB Merkezini kurdu.
Uzmanlık ve sonrası dönemde yurtiçi ve yurtdışında 60’ a yakın kongre, toplantı ve kurslara katıldı. Estetik burun cerrahisi konusunda Prof.Dr. Wolfrang Gubish, Dr. Gilbert Aiach gibi otörlerin kurslarına katıldı. Avusturya Viyana da Dr. Botti ve Dr.Koch ile birlikte estetik yüz cerrahisi uygulamalarına katıldı.
Almanya – Regensburg, Düsseldorf, Köln’ de hastane ve üniversite kliniklerinde gözlemci olarak bulundu. İtalya –Milano ‘ estetik burun üzerine masterclass toplantılarına katıldı. Halen Canmed Kulak Burun Boğaz Merkezi direktörlüğü görevini sürdürmektedir. Hobileri arasında Resim yapmak ve spor ( Tenis, yürüyüş ) yer alır.

Revizyon Burun Ameliyatları

Revizyon Burun Ameliyatları

    Revizyon Burun Ameliyatları, daha önce bir ya da birçok kez burun ameliyatı olmasına rağmen tatmin edici sonuç alama...

Estetik Burun Ameliyatlarında Cilt Yapısı

Estetik Burun Ameliyatlarında Cilt Yapısı

     Estetik ameliyatlarda hastanın cildinin yapısı, yumuşaklığı kalın ya da ince olması, cilt altı dokusunun yağ oranla...

Estetik Burun Ameliyatı İle Birlikte Yapılabilen Yüz Ameliyatları

Estetik Burun Ameliyatı İle Birlikte Yapılabilen Yüz Ameliyatları

Estetik burun ameliyatı için bize başvuran hastalarımızın bir kısmında. Gerek ilk görüşme esnasında. Gerek muayene esnas...